وقت سفارت آلمان

وقت سفارت آلمان

مدارک لازم برای سفارت آلمان

کلید مصاحبه موفق در سفارت آلمان، مدارک کامل است. در سطرهای زیر به طور خلاصه مدارک عمومی مورد نیاز ذکر شده است. توضیحات بیشتری نیز در ادامه به شما خواهیم داد.

– دو قطعه عکس ۴*۳ رنگی جدید.
– اصل و کپی پاسپورت که باید اعتبار کافی داشته باشد.
– کپی ویزاهای شنگن قبلی ( در صورت وجود ).
– بلیط پرواز ( اصل و کپی بلیط رفت و برگشت و یا زررو بلیط ).
– اصل و کپی سندهای ملکی ( در صورت دارا بودن ).
– مدارک بانکی شخصی.
شامل : ۱- پرینت حساب جاری شخصی مربوط به ۳ ماه گذشته که مهر و امضای بانک را داشته باشد. ۲- اصل و کپی هر نوع دفترچه یا سپرده بانکی متقاضی یا همسر.
– اصل و کپی شناسنامه.
– اصل و کپی برنامه سفر و رزرو هتل.
– مدارک شغلی.

وقت سفارت آلمان فوری

سفارت آلمان در مقایسه با سایر سفارت های اروپایی، وقت سفارت سختی می دهد. به طور معمول از زمان درخواست، ۳ ماه بعد وقت سفارت آلمان داده می شود. متقاضی مدارک مورد نیاز سفارت را کامل شده می برد. مصاحبه ای در سفارت آلمان خواهد داشت. بعد از آن ۲ ماه وقت می برد تا جواب ویزا آلمان متقاضی بیاید. پروسه گرفتن وقت سفارت و ویزا از آلمان نسبت به سایر کشورهای عضو شنگن زمان بر تر است. به همین علت نیاز به صبر و تامل برای گرفتن وقت سفارت المان ضروری است.

خرید وقت سفارت آلمان

بزرگترین امتیاز وقت سفارت آلمان نسبت به سایر وقت ها، فابلیت کنسل کردن آن است. از زمان صدور وقت، تا یک هفته می شود آن را کنسل کرد. ۴۸ ساعت بعد می توان برای گرفتن وقتِ مجدد اقدام کرد. روئین گشت رزرو و کارهای مربوط به وقت سفارت آلمان را با ۲۰۰ هزار تومان برای شما انجام خواهد داد.

وقت سفارت آلمان دانشجویی

روند گرفتن وقت سفارت دانشجویی آلمان با توریستی متفاوت است. آن صبر و تاملی که برای گرفتن وقت توریستی باید داشته باشید، برای وقت دانشجویی باید چند برابر باشد!
زمان تقریبی وقت سفارت دانشجویی آلمان برای یک سال بعد است. دیده شده که برخی دانشجوها به علت طولانی بودن وقت مصاحبه ویزای دانشجویی آلمان، قصد می کنند تا از کشورای دیگر برای ویزا اقدام کنند. اما سفارتخانه های آلمان در کشورها تنها مسئول رسیدگی به درخواست ویزای افرادی هستند که اقامت دائم (حداقل ۶ ماه) در آن کشور داشته باشند.

وقت سفارت آلمان تضمینی

حقیقتن هیچ گونه تضمینی برای اخذ ویزا آلمان وجود ندارد. تنها با کامل کردن مدارک و بهتر کردن شرایطی از قبیل مالی می توان درصد شانس اخذ ویزای آلمان را افزایش داد.

سایت سفارت آلمان

شما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزای آلمان و وقت سفارت آلمان می توانید به وبسایت رسمی سفارت آلمان در تهران به نشانی زیر مراجعه بفرمایید:

سایت سفارت آلمان در تهران

وقت تایید مدارک سفارت آلمان

فرایند گرفتن وقت سفارت دانشجویی فرایندی است نزدیک به یکسال. مدت زمانی نزدیک به دو ماه نیز باید منتظر جواب ویزای دانشجویی شوید. دو ایمیل در زمان های مختلفی از سفارت آلمان دریافت خواهید کرد که در تجربه های متفاوت مدت زمان ها برای افراد مختلف متفاوت بوده است.

درخواست ویزا با ارائه دعوت نامه

در صورتی که دعوت کننده شما شهروند مقیم کشور آلمان است، ارسال کپی اجازه اقامت ایشان به همراه دعوت نامه الزامی است. در صورتی که دعوت کننده شما شهروند آلمانی است، همراه دعوت نامه کپی شناسنامه و یا گذرنامه آلمانی ایشان پیوست شود.

– شما نیاز است برای پرداخت قیمت صدور ویزای شنگن، ۶۰ یورو به صورت نقدی در هنگام مصاحبه همراه داشته باشید.
– کلیه مدارک اعم از شغلی و بانکی نیاز به ترجمه انگلیسی دارد.

کلیه حقوق و مطالب این وب سایت متعلق به شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی روئین گشت می باشد ©️