وقت سفارت کانادا

به عنوان متقاضی ویزا کانادا، نیازمند طی کردن پروسه ثبت‌نام آنلاین خواهید بود تا به مرحله انگشت نگاری یا بیومتریک برسد. این روش شامل پر کردن فرم‌ها، اسکن و بارگذاری مدارک و پرداختی سفارت می‌شود تا پرونده متقاضی به صورت آنلاین سابمیت شده و به مرحله انگشت نگاری برسد. انگشت نگاری ، شروع به رسمیت شناخته شدن درخواست ویزای کانادا است. همه متقاضیان ملزم شده اند تا برای انگشت نگاری ویزا کانادا ، وقت سفارت کانادا داشته باشند. بنابراین گرفتن وقت سفارت کانادا ، اولین گام در پروسه گرفتن ویزا است. وقت سفارت کانادا تنها به صورت آنلاین گرفته می شود.

سایت سفارت کانادا

همان طور که گفتیم تعیین وقتِ سفارتِ کانادا تنها به روش آنلاین انجام می شود. متقاضیان می توانند از طریق سایت VFS GLOBAL اقدام به گرفتن وقت سفارت کنند.

کدام سفارت کانادا بهتر است

شما باید در هنگام ثبت نام ویزا کانادا ، کشور ثالثی را برای انجام مراحل کاری ویزای خود انتخاب کنید. پیشنهاد ما کشور ترکیه است. در روش آنلاین امکان انتخاب کشورهای ثالث دیگری جز ترکیه را هم خواهید داشت. همچنین برنامه شخصی و کاری شما ممکن است به گونه ای باشد که انگشت نگاری از کشور دیگری به جز ترکیه را برای شما در اولویت قرار بدهد. وقت سفارت کانادا در ارمنستان ، وقت سفارت کانادا در گرجستان و وقت سفارت کانادا در امارات از انتخاب های پرتعداد ایرانیان برای انگشت نگاری از طریق روش آنلاین هستند.

مدارک مورد نیاز برای وقت سفارت کانادا

پاسپورت، پرینت برگه وقت سفارت و پرینت برگه‌ی بایومتریک

مدت زمان وقت سفارت کانادا

اگر قصد گرفتن وقتِ سفارت دارید، سفارت کانادا در آنکارا و باقی کشورها برای فردا هم به شما وقت انگشت نگاری می دهند. اما در استانبول به علت مراجعه ی بیشتر، وقت آزاد برای عموما یک هفته بعد خواهد بود.

نت آفیسر چیست

شما پس از مراجعه به وک tracking number دریافت خواهید کرد. پس از آن در بازگشت به کشور با مراجعه به سایت VFS می توانید رد یا قبول درخواست ویزایتان را پیگیری کنید. زمانی که درخواست ویزای کانادایتان رد می شود ، در ایمیل سفارت اطلاعات بسیار مختصری در رابطه با علت رد شدن در اختیار شما قرار داده می شود. برای اطلاع داشتن از جزئیات دلیل رد شدن درخواست ویزای کانادای خود می توانید از نت آفیسر استفاده کنید. هزینه نت آفیسر ۱۰۰ دلار آمریکا است.

تعرفه وقت سفارت کانادا

کاناداتعرفه همکارانتعرفه مسافر
ویزای توریستی کانادا250 دلار آمریکا260 دلار آمریکا
ویزای دانشجویی و فرصت مطالعاتی کانادا490 دلار500 دلار
ویزای همراه با دانشجوی کانادا550 دلار560 دلار
تمدید ویزای توریستی کانادا170 دلار180 دلار
ثبت نام ویزای توریستی بدون انگشت نگاری170 دلار180 دلار

 

canada visa application center (istanbul): Hacıahmet, Kurtuluş Deresi Cd. No:29, 34440 Beyoğlu/İstanbul, Turkey 

کلیه حقوق و مطالب این وب سایت متعلق به شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی روئین گشت می باشد ©️