پیکاپ ویزا آمریکا

در این مطلب سعی شده پیکاپ ویزا آمریکا یا پیکاپ پاسپورت آمریکا را با زبانی ساده و به طور خلاصه توضیح دهیم. شما می توانید چه از طریق تلفن و چه حضوری، از مشاوره رایگان روئین گشت برای پیکاپ ویزا آمریکا یا پیکاپ پاسپورت آمریکا استفاده کنید.

پیکاپ ویزا آمریکا

پیکاپ ویزا آمریکا

پیکاپ پاسپورت آمریکا
****************

پیکاپ ویزا چیست

بعد از انقلاب اسلامی آمریکا دیگر سفارتی در کشور ما ندارد. سوئیس کشور حافظ منافع آمریکا در ایران است اما ویزایی صادر نمی کند. بنابراین متقاضیان ورود به آمریکا برای داشتن ویزای آمریکا باید به سفارت های آمریکا در کشورهای دیگر مراجعه کنند. متقاضیان بعد از انجام تمامی مراحل اداری و مصاحبه می توانند برای صرفه جویی در زمان و هزینه از پیکاپ ویزا استفاده کنند.

سفارت های آمریکا در ترکیه، امارات و ارمنستان از پرمراجعه ترین سفارت های مسافران ایرانی است. فرستادن پاسپورت، ضمیمه شدن ویزا به پاسپورت و بازگرداندن آن بدون صرف هزینه پرواز و هتل از سمت مسافر را پیکاپ ویزا می گویند.

پیکاپ ویزا آمریکا از آنکارا

پیکاپ ویزای آمریکا در ترکیه از آنکارا انجام می شود. ما دو روز در هفته پاسپورت های شما را به آنکارا ارسال خواهیم کرد. روزهای سه شنبه و جمعه. در همان روزها هم پاسپورت های آماده شده را برای تحویل دادن برمی گردانیم. اصل پاسپورت، برگه وقت سفارت، فرم DS 160 ، برگه clearance و فرم I20 یا DS 2019 و یک قطعه عکس ۵*۵ مدارک لازم برای پیکاپ ویزاست. ۱۰ تا ۱۴ روز کاری مدت زمانیست که در سفارت آمریکا زمان خواهد برد.

پیکاپ ویزا آمریکا از دبی

ما در تمام روزهای هفته پاسپورت های شما را به دبی ارسال خواهیم کرد. ۷ تا ۱۰ روز کاری انجام کارهای مربوط به ویزای شما طول خواهد کشید.

اصل پاسپورت امضا شده، وکالت نامه و پرینت ایمیل سفارت مدارک لازم پیکاپ ویزای آمریکا از دبی است.

پیکاپ ویزا آمریکا از ارمنستان

پیکاپ ویزا آمریکا در ارمنستان از ایروان انجام می شود. ما هفته ای یک روز، سه شنبه ها پاسپورت شما را به ارمنستان ارسال می کنیم. تا آخر وقت اداری روز دوشنبه هر هفته مهلت تحویل پاسپورت به ما را خواهید داشت. اصل پاسپورت، یک قطعه عکس، Username و Password حساب کاربری، برگه clearance و  فرم I20 یا DS 2019 ( در صورت نیاز سفارت ) مدارک مورد نیاز است. یک هفته کاری فرایند ویزا شدن شما از ارمنستان ادامه دار خواهد بود. چهارشنبه ها روز تحویل پاسپورت خواهد بود.

پیکاپ ویزا آمریکا از ابوظبی

ما در تمام روزهای هفته پاسپورت های شما را به ابوظبی ارسال خواهیم کرد.  ۱۰ تا ۱۵ روز کاری فرایند ویزای شما طول خواهد کشید.

قیمت پیکاپ ویزا آمریکا

پیکاپ پاسپورت آمریکاتعرفه همکارانتعرفه مسافر
دبی
(در صورت پست مرکزی)
200 درهم220 درهم
ابوظبی430 درهم450 درهم
ایروان1/050/000 تومان1/050/000 تومان
آنکارا
(خارج از شهر)
140 دلار170 دلار
آنکارا
(داخل شهر)
110 دلار140 دلار
استانبول200 دلار230 دلار

مشاوره رایگان ویزا

برای دریافت مشاوره رایگان ویزا با روئین گشت در تماس باشید.

کلیه حقوق و مطالب این وب سایت متعلق به شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی روئین گشت می باشد ©️