ما در روئین گشت تلاش داریم تا خدمات ارزان و به صرفه ی تور آنکارا ، هتل و پرواز آنکارا را به مسافران گرامی ارائه کنیم. سابقه طولانی ما در این زمینه کاری به همراه نمایندگی فعال در آنکارا همواره باعث دلگرمی و رضایت مسافران از خدمات روئین گشت بوده است.

آنکارا

آنکارا، شهری در قسمت شرقی ترکیه و پایتخت آن محسوب می شود.

به همین دلیل، ادارات و سفارتخانه های مهم در آن واقع شده است. زمستان سرد و تابستان گرم آن باعث شده بهترین هوایش را در بهار و پاییز شاهد باشیم. این شهر تلفیقی از یک پایتخت مدرن و شهری گردشگری است. به طوری که همزمان با فروشگاه ها و مراکز خرید لوکس، می توانید بناهای تاریخی بسیاری هم در آن مشاهده کنید. تردد با تاکسی در آنکارا همانند بسیاری از پایتخت ها اروپایی قیمت های گزافی دارد.

با استفاده ار حمل و نقل عمومی می توانید صرفه جویی قابل توجهی در این زمینه کنید.

گردش در آنکارا

اگر در آنکارا قصد خرید دارید، پیشنهاد ما بلوار قاضی مصطفی کمال است.

اگر قصد صرف شامی سطح بالا دارید، پیشنهاد ما رستوران گردان برج آکاتوله با نمایی زیبا از پایتخت ترکیه است. اگر به وسایل قدیمی علاقه مندید، حتمن سری به میدان اولوس بزنید. حمام رومی در میدان اولوتوس از معروف ترین جاذبه های گردشگری آنکاراست که برای ترک ها اهمیت ویژه ی تاریخی دارد. ارگ آنکارا و مقبره آتاتورک هم از دیگر مکان های پربازدید مسافران در آنکارا است. آنکارا شاید به ظاهر برای مسافران تنها یک مقصد برای انجام کارهای اداری است. اما شما اگر برای انجام کارهای وقت سفارت خود به این شهر مراجعه می کنید، حتما می توانید با یک تیر دو نشان زده و یک تجربه گردشگری عالی را در این سفر کاری داشته باشید.

تور آنکارا از تورهای محبوب و به نسبت ارزان تر برای ایرانیان است.