ما در روئین گشت تلاش داریم تا خدمات ارزان و به صرفه ی تور قبرس ، هتل و پرواز قبرس را به مسافران گرامی ارائه کنیم. سابقه طولانی ما در این زمینه کاری همواره باعث دلگرمی و رضایت مسافران از خدمات روئین گشت بوده است.

قبرس

دریای بزرگ مدیترانه مملو است از جزیره های متنوعی که هر کدام از جذابیت خاص خود برخوردارند.

قبرس یکی از جذاب ترین جزیره های مدیترانه است. از لحاظ مساحت نیز با وسعت نزدیک به ده کیلومتر یکی از بزرگ ترین ها است. قبرس بعد از اتفاق های تاریخی بسیاری که از سر گذراند، در نهایت به دو بخش ترک نشین و یونانی نشین تقسیم شد. بیشتر جمعیت قبرس را مردم ترک نشین قبرس شمالی تشکیل می دهند.

نیکوزیا، پایتخت قبرس است و مردم به زبان یونانی و ترکی استانبولی صحبت می کنند.

جذابیت های قبرس

قبرس به واسطه حاصل خیزی ناشی از مدیترانه از قطب های صادرات محصولات کشاورزی است.

محصولات کشاورزی قبرس شامل انواع و اقسام میوه ها و مرکبات می باشد. آب و هوای قبرس معتدل و مدیترانه ای با تابستان هایی گرم و زمستان هایی قابل تحمل از سرما است. قبرس از بزرگ ترین قطب های گردشگری مدیترانه است. که از پایه های اساسی رشد اقتصادی آن محسوب می شود. قبرس در طول سالیان متمادی به علت موقعیت استراتژیکی که داشته است، مورد هجوم ملت های مختلف بوده و اثرات باقی مانده از آن ها موجب جذابیت های تاریخی و باستانی بی شماری شده است. نوار ساحلی جذاب در کنار این جاذبه های تاریخی، قبرس را به یکی از اولین انتخاب های گردشگران تبدیل کرده است.

پیشنهاد ما برای شما در سفر قبرس، تفریحات ساحلی است.