ما در روئین گشت تلاش داریم تا خدمات ارزان و به صرفه ی تور گرجستان ، هتل و پرواز گرجستان را به مسافران گرامی ارائه کنیم. سابقه طولانی ما در این زمینه کاری همواره باعث دلگرمی و رضایت مسافران از خدمات روئین گشت بوده است.

گرجستان

گرجستان ، از معدود کشورهایی است که همانند ترکیه دو بخشی است.

بخشی از آن در قاره اروپا و بخشی از آن در قاره آسیا واقع شده است. کشوری زیبا و جالب با جمعیتی کمتر از ده میلیون نفر که مابین دو دریای پهناور خزر و سیاه قرار گرفته است. گرجستان با وجود ساختاری کوهستانی از لحاظ آب و هوایی همانند کشور زیبایمان به اصطلاح اقلیمی چهارفصل دارد. شباهت گرجستان به ایران فراتر از شرایط اقلیمی بوده و شما در این سفر به یاد ماندنی می توانید شباهت خون گرمی و مهمان نوازی این مردمان به هموطنانمون را کاملا حس کنید.

گرجستان از سفرهای خارجی پراقبال این روزهای هموطنانمان است. 

کوه های قفقاز

شما می توانید اطراف دریای سیاه با پوشش نخلی که دارد آب و هوای تابستانی را تجربه کنید.

اگر طرفدار سواحل بکر و منحصر به فرد هستید، باتومی برای شما خاطره انگیز و از یاد نرفتنی خواهد بود. اما احتمالا بزرگترین شگفتی و اولویت تعریف خاطره و عکاسی مسافران از این سفر، کوه های شگفت انگیز قفقاز است. در مسیر باتومی، در پارک ملی توشتی و جای جای دیگر این کشور سبز. دوست داشتنی با مناظر کوهستانی بی بدیلی روبرو خواهید شد که چگونه بکر ماندن آن ها برایتان غیرقابل هضم خواهد بود. طول کوه های گرجستان عموما بالای 5000 متر است.

بلندترین کوه اروپا، البروس، که نامی با ریشه ایرانی است در آنجا واقع شده است.