ما در روئین گشت تلاش داریم تا خدمات ارزان و به صرفه ی تور تایلند ، هتل و پرواز تایلند را به مسافران گرامی ارائه کنیم. سابقه طولانی ما در این زمینه کاری همواره باعث دلگرمی و رضایت مسافران از خدمات روئین گشت بوده است.

تایلند

کشوری بزرگ در حوزه گردشگری جهان که در جنوب شرقی آسیا واقع شده است.

با جمعیتی در حدود 65 میلیون نفر، آب و هوای گرمسیری با سه فصل متمایز گرم و خشک، بارانی و خنک. این کشور از شمال با برمه و لائوس، از شرق با لائوس و کامبوج، از جنوب با مالزی و خلیج تایلند، و از غرب با برمه و دریای آندامان همسایه‌ است.

پایتخت تایلند بانکوک است و مذهب مردم آن غالبا بودائیست.

بانکوک

بانکوک بزرگ ترین و پر جمعیت ترین شهر و پایتخت تایلند است.

به معنی شهر فرشته ها که 1500 کیلومتر مربع مساحت دارد. جمعیت این شهر تقریبا 10 میلیون نفر براورد شده است.

بانکوک در دشت های مرکزی تایلند و در کنار رودخانه چائوپرایا قرار دارد.

پاتایا

پاتایا یکی از شهرهای ساحلی کشور تایلند است که در ساحل شرقی خلیج تایلند قرار گرفته است.

پاتایا در 165 کیلومتری جنوب شرقی پایتخت تایلند یعنی شهر بانکوک قرار دارد. پاتایا سرزمین هیجان تایلند با جاذبه های گردشگری و مناطق تفریحی فراوان می باشد. پاتایا مانند بقیه شهر های تایلند دارای آب و هوای مرطوب و گرم است. بهترین وقت سفر و لذت ‌بردن از آب و هوای پاتایا، از نوامبر تا فوریه است که هوایی گرم و خشک دارد.

پوکت

جزیره ی پوکت واقع در جنوب غربی کشور تایلند است.

جزیره ای به معنای کوه جواهر. با سواحل شنی که آب گرم و زلال دارد و برای غواصی بسیار مناسب است. پوکت یکی از افسانه ای ترین مناطق توریستی جهان می باشد. بسیاری از توریست ها معتقدند این شهر تمام ویژگی های لازم برای یک تعطیلات عالی را دارد. سواحل غربی پوکت ترکیبی از خلیج شنی، برآمدگی های سنگی و پرتگاه های عظیم آهکی به همراه چندین منطقه مهم توریستی است.

مانند ساحل کامالا، ساحل کارون و ساحل پاتونگ.