ویزای ژاپن

شهروندان کشورهایی مانند آمریکا، کانادا، آلمان، اسپانیا، مجموعا ۶۸ کشور، در برنامه‌ی معافیت از ویزای ورود به ژاپن قرار دارند اما شهروندان ایرانی، پیش‌از سفر به ژاپن، باید از طریق سفارت برای اخذ ویزا اقدام کنند. شرکت روئین گشت خدمت اخذ ویزای توریستی ژاپن، بدون نیاز به حضور متقاضی در سفارت، را ارائه می‌دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر از شرایط دریافت ویزای توریستی ژاپن، این مقاله را مطالعه کنید.

دسترسی سریع

سفر به ژاپن

در شرق آسیا و قلب اقیانوس آرام، یکی از مدرن‌ترین کشورهای دنیا، یعنی ژاپن قرار دارد. این کشور که معروف به سرزمین خورشید تابان است، از چهار جزیره اصلی (هونشو، هوکایدو، شیکوکو و کیوشو) و بسیاری از جزایر کوچک تشکیل شده است. توکیو، پایتخت ژاپن و یکی از شهرهای پرجمعیت جهان، در جزیره هونشو قرار دارد. علم، فناوری و تکنولوژی، تنها زمینه‌‌های افتخارآمیز و پیشروی ژاپن در دنیا نیست. این کشور که تاریخچه‌ای بسیار غنی دارد، در زمینه‌ی فرهنگ، اقتصاد و هنر نیز یکی از کشورهای سرآمد دنیا به‌حساب می‌آید.

صنعت گردشگری و جهانگردی، یکی از پایه‌های اقتصاد بسیار پیشرفته‌ی ژاپن است. ژاپن همواره در تمام المان‌های حائز اهمیت برای صنعت گردشگری، مانند بهداشت، سلامت، ایمنی و امنیت و همچنین تعدد منابع فرهنگی، نمرات نسبتاً بالایی را از موسسات بین‌المللی گرفته است. برای گشت‌وگذار فراموش نشدنی در ژاپن، می‌توان برج اسکای‌تری توکیو، شهر کیوتو با بناهای تاریخی و باغ‌های زیبا، کوه فوجی، پارک‌های ملی متعدد مانند شیرتوکو و چوبو سنگاکو، قلعه شوریجو، دیزنی‌لند توکیو و بسیاری از جاذبه‌های دیگر را پیشنهاد کرد.

ویزای توریستی ژاپن

شهروندان کشورهایی مانند آمریکا، کانادا، آلمان، اسپانیا، مجموعا ۶۸ کشور، در برنامه‌ی معافیت از ویزای ورود به ژاپن قرار دارند. یعنی شهروندان این کشورها می‌توانند به‌طور موقت برای تعطیلات یا اهداف تجاری، بدون ویزا به ژاپن بروند. شهروندان ایرانی پیش‌از سفر به ژاپن، باید از طریق سفارت برای اخذ ویزا اقدام کنند.

مدارک مورد نیاز اخذ ویزای ژاپن

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی روئین‌ گشت، بدون اینکه نیازی به حضور شما در سفارت ژاپن برای اخذ ویزا باشد، فرایند درخواست و اخذ ویزای توریستی ژاپن شما را پیش خواهد برد. موارد و مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی ژاپن از طریق روئین گشت، به شرح زیر است:

  1. پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار (در صورت داشتن پاسپورت قدیمی، کپی از صفحات دوم و سوم پاسپورت‌های قدیمی و صفحاتی که دارای استیکر و مهر هستند)
  2. یک نسخه فرم تقاضای ویزا
  3. یک قطعه عکس سایز ۳.۵ * ۴.۵ با پس‌زمینه‌ی سفید
  4. کپی تمام صفحات شناسنامه متقاضی ویزا همراه با ترجمه‌ی انگلیسی رسمی با تایید وزارت دادگستری
  5. برنامه جزئیات سفر به زبان انگلیسی (با ذکر تاریخ مشخص ورود و خروج و همچنین برنامه‌ی روز به روز)
  6. رزرو هتل در ژاپن و ارائه‌ی آن
  7. گواهی اشتغال‌به‌کار با ذکر سمت، حقوق و موافقت با مرخصی (با ذکر تاریخ‌ها)
  8. گواهی تمکن مالی با حداقل ۳۵۰ میلیون تومان موجودی و ریز کارکرد سه ماه آخر حساب بانکی (به زبان انگلیسی)

قیمت ویزای توریستی ژاپن

ژاپنتعرفه مسافر
ویزای ژاپن۶۰۰ دلار

رزرو پرواز و هتل برای ژاپن

با توجه به اینکه ارائه‌ی برنامه‌ی جزئیات سفر، از جمله رزرو پرواز و هتل، برای اخذ ویزای توریستی ژاپن الزامی است، شرکت روئین گشت خدمات رزرو پرواز و هتل در ژاپن را با بهترین قیمت ارائه می‌دهد. مسافران تا زیر ۳ ماه از سفر خود به ژاپن، امکان اقدام برای اخذ ویزا خواهند داشت.  

نمونه ویزای ژاپن

عکس‌های زیر، نمونه‌ی ویزاهای توریستی ژاپن است که توسط شرکت روئین گشت اخذ شده.

مراحل دریافت ویزای توریستی ژاپن

برای اخذ ویزای توریستی حداکثر ۹۰ روزه‌ی ژاپن توسط روئین‌گشت، بعد از بررسی و تهیه‌ی مدارک مورد نیاز، می‌توانید با حضور در دفتر ما، مدارک خود را تحویل بدهید تا مورد بررسی قرار بگیرد و به شما اعلام گردد که آیا شرایط لازم برای دریافت ویزای توریستی ژاپن را خواهید داشت یا خیر. برای دریافت مشاوره‌ی رایگان در این زمینه نیز، می‌توانید به دفتر روئین‌گشت مراجعه کنید یا برای پاسخ به سوالات کوتاه، با دفتر روئین گشت در تماس باشید.

سوالات متداول

مدت زمان ورود مدارک به سفارت ژاپن تا اخذ ویزا، چقدر خواهد بود؟

در صورتی که مدارک شما برای اخذ ویزای توریستی ژاپن کامل بوده و مورد قبول واقع شود، اخذ ویزا از طرف سفارت ژاپن، حداکثر ۱۰ روز کاری زمان‌بر خواهد بود.

آیا ژاپن، ویزای تجاری و تحصیلی نیز برای ایرانیان صادر می‌کند؟

بله. درخواست ویزای تجاری و تحصیلی ژاپن نیز برای ایرانیان امکان‌‌پذیر است. شرکت روئین گشت، تنها در زمینه‌ی اخذ ویزای توریستی ژاپن فعالیت می‌کند.

برای سفر به ژاپن، اخذ کدام نوع ویزا راحت‌تر و سریع‌تر است؟

در بین انواع ویزای توریستی، تجاری و تحصیلی ژاپن، امکان اخذ ویزای توریستی سریع‌تر و راحت‌تر خواهد بود.

آیا اخذ ویزای توریستی ژاپن، تضمینی خواهد بود؟

خیر. با توجه به مدارک شما و تجربه‌ی اخذ ویزای سایر مشتریان، با درصد بالایی، پیش‌بینی پاسخ سفارت به درخواست ویزای شما برای ما امکان‌پذیر است. اما شرکت روئین گشت، به‌جهت رعایت اصل صداقت با مشتریان خود، از اعلام اخذ ویزای تضمینی خودداری می‌کند.

در صورت رد درخواست ویزا، چقدر زمان برای اقدام مجدد نیاز خواهد بود؟

در صورت رد درخواست ویزای توریستی ژاپن، تا ۶ ماه امکان اقدام مجدد نخواهید داشت.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *