وقت سفارت انگلیس
سفارت انگلیس در تهران باز شد.

به علت پاره ای مشکلات سیاسی سفارت انگلیس در تهران بسته شد. ایرانیان مجبور به مراجعه به سفارت انگلیس در کشورهای همسایه شدند. با رفع آن مشکلات سفارت انگلیس در ایران بازگشایی شده است. از این پس هموطنان ما می توانند به سفارت انگلیس در تهران مراجعه کنند.

آیا سفارت انگلیس ویزا میدهد؟

تلاش ما این است کار شما برای گرفتن وقت سفارت انگلیس را راحتتر کنیم. اما ویزا انگلیس یکی از سخت ترین ویزاهایی است که اتباع ایران می توانند در اخذ آن موفق باشند. از پارامترهای بسیار مهم برای ویزا انگلیس بحث تمکن مالی است. سفارت انگلیس تاکید زیادی بر روی اعلام دقیق مسائل مالی دارد. اعلام ریز به ریز فهرست اموال و برخورداری از تمکن مالی. با تمام این احوال باز هم نمی توان حدسی مبنی بر قطعیت اخذ ویزا انگلیس زد. شما تا زمان نگرفتن ویزا به هیچ وجه نباید حساب زیادی روی آن باز کنید.

وقت فوری سفارت انگلستان در تهران
در گذشته روزهای آزادِ تقویمِ وقت سفارت انگلیس با فاصله زیادی بودند. بنابراین ما اقدام به اخذ وقت سفارت فوری می کردیم.در حال حاضر روئین گشت آماده اخذ وقت سفارت انگلیس در مدت زمان یک هفته است. پس به نوعی تمامی وقت های ما فوری است!

وقت سفارت انگلیس در دبی

با بازگشایی سفارت انگلیس در ایران شرایط گرفتن وقت سفارت انگلیس دشوار بود. وقت هایی که تقویم سفارت باز می کرد فاصله زمانی زیادی داشت. از طرفی همچنان امکان گرفتن وقت سفارت انگلیس در کشورهای همسایه مانند امارات و ترکیه بود. شما با سفر به دبی وقت سریع تری نسبت به ایران می گرفتید. در حال حاضر با تسهیل شرایط گرفتن وقت سفارت انگلیس در تهران، چنین نیازی نیست.

وقت سفارت انگلیس در ترکیه

همان نکات وقت سفارت انگلیس در دبی، در مورد ترکیه نیز صادق است.

چرا همچنان افرادی وقت سفارت انگلیس در دبی یا ترکیه می گیرند؟

گاهی مسافر در یکی از کشورهای همسایه اقامت چند روزه ای دارد. منتظر وقت سفارت کانادا، آمریکا یا پیکاپ پاسپورت است. یا به دلایل مختلف دیگر مجبور به اقامت چند روزه است.بعضی افراد برای استفاده از این فرصت اقدام به گرفتن وقت سفارت انگلیس در آن کشور می کنند. تا هم از زمان به خوبی استفاده کرده باشند. و هم شانس خود در زمینه ویزا انگلیس را امتحان کنند.

آدرس سفارت انگلیس در تهران

برای انجام امور وقت سفارت انگلیس باید به دفتر امور کنسولی انگلیس مراجعه کنید. نیازی به مراجعه به باغ سفارت معروف انگلیس نیست.

آدرس VFS: تهران، پاسداران، خیابان موسوی (گلستان پنجم)، میدان هروی، مجتمع هروی سنتر، طبقه چهارم

فرم ویزای انگلیس
ما در قسمت دانلودها تمامی فرم ها و مدارک مورد نیاز شما را قرار دادیم.

دانلود فرم سفارت انگلیس در تهران

ویزاهای انگلیس

از انواع ویزاهای انگلیس می توان به توریستی، تحصیلی، ازدواج و تجارتی اشاره کرد.

از لحاظ زمانی ویزاهای انگلیس ۶ ماهه، ۲ ساله و ۵ ساله و ۱۰ ساله هستند.

چطور وقت سفارت انگلیس بگیریم

ابتدا در سایت سفارت انگلیس اکانت باز کنید. سپس تمامی مدارک مورد نیاز و خواسته شده سفارت انگلیس را به دقت پر کنید. سپس تایید کرده و به زبان انگلیسی ترجمه کنید. در مرحله بعدی نمایندگی مورد نظر برای انجام کارهای وقت سفارت انگلیس و ویزا را انتخاب می کنید. سپس نوبت به پرداختی مبلغ ویزا درخواستی به سفارت می رسد. مبلغ با توجه به مدت زمان ویزای خواسته شده می باشد. پس از پرداختی می توانید برای مشخص شدن زمان مراجعه به سفارت در نمایندگی ای که انتخاب کرده اید، اقدام کنید. متقاضیان باید در زمان مشخص شده برای انجام انگشت نگاری و مصاحبه حضور پیدا کنند. غیبت متقاضی به هر عنوان موجب از بین رفتن وقت او می شود. سفارت مبلغی در صورت غیبت شما برنمی گرداند. زمان اعلام قبولی یا رد درخواست ویزا انگلیس به طور معمول ۴۰ روز تا دو ماه خواهد بود.