وقت سفارت انگلیس

کشور انگلیس، همیشه یکی‌ از مقاصد مهم ایرانیان برای سفرهای تفریحی، تحصیلی، تجاری، پزشکی و حتی مهاجرت دائم بوده و خواهد بود. دولت انگلیس نیز مانند هر کشور دیگری، قوانین خاص خود را برای ورود اتباع خارجی دارد که البته، به‌نسبت بسیاری از کشورهای جهان، این قوانین کمی سخت‌تر است. اطلاعات ناقص یا اشتباه، عدم ارائه اسناد مورد نیاز و نقض انواع مقرراتی که برای ورود به انگلستان درنظر گرفته شده، امکان رد درخواست ویزای متقاضیان را افزایش می‌دهد. برای اخذ انواع ویزاهای درخواستی انگلیس، دقت و آگاهی به مقررات و الزامات مربوط به درخواست ویزا و همچنین ارائه اطلاعات دقیق و کامل، از اهمیت بالایی برخوردار است.

دسترسی سریع

سفارت انگلیس در تهران فعال است

برای چند سال و به‌علت پاره‌ای از مشکلات سیاسی، سفارت انگلیس در تهران بسته شد و ایرانیان برای انجام فرایندهای اخذ ویزا، مجبور به مراجعه به سفارت انگلیس در کشورهای همسایه مانند امارات و ترکیه شدند. با رفع این مشکلات، درحال‌حاضر، سفارت انگلیس در ایران بازگشایی شده و هم‌وطنان ما می‌توانند فرایندها اخذ ویزا، مانند رزرو وقت سفارت انگلیس، انگشت‌نگاری بیومتریک و تحویل مدارک ویزا، را در تهران انجام دهند.

آیا سفارت انگلیس ویزا می‌دهد؟

با وجود اینکه همیشه اخذ ویزای انگلیس برای ایرانی‌ها سخت بوده، تلاش روئین گشت این است تا با استفاده از تجربه‌ی خود، کار شما را برای گرفتن ویزای انگلیس، راحت‌تر کند. درحال‌حاضر، شرکت VFS که نماینده‌ی رسمی سفارت انگلیس در تهران است، وظیفه‌ی نظارت بر اخذ وقت سفارت انگلیس در تهران و دیگر درخواست‎های متقاضیان برای ویزاهای توریستی، تجاری، دانشجویی، اقامتی و غیره را به عهده دارد.

وب‌سایت رسمی سفارت انگلستان

آدرس وب‌سایت سفارت بریتانیا در ایران، WWW.GOV.UK است. توجه داشته باشید که پیش از هر اقدامی و در نخستین گام برای اخذ ویزا، باید فرم درخواست ویزا که در این سایت قرار دارد را دریافت و تکمیل کنید. شما ملزم هستید امور اولیه‌ی فرایند اخذ ویزا را در وب‌سایت مهاجرت و شهروندی دولت انگلیس انجام دهید.

نحوه گرفتن وقت سفارت انگلیس در تهران

بعد از دریافت و تکمیل فرم به‌صورت کاملا دقیق و صادقانه، روی سایت سفارت، حساب کاربری‌ای با ایمیل فعالی که از آن استفاده می‌کنید، می‌سازید. به‌صورت دقیق، نوع ویزای درخواستی خود را انتخاب می‌کنید و در نهایت فرم تکمیل‌شده را به‌همراه مدارک مورد نیاز، با بررسی و ترتیب دقیق، آپلود می‌کنید. در ادامه باید اقدام به پرداخت هزینه‌ی ارزی وقت سفارت، تعیین محل انگشت‌نگاری بیومتریک و تعیین وقت سفارت کنید. به‌غیر از ایران، امکان انتخاب سفارت انگلیس در کشورهای همسایه مانند امارات و ترکیه را نیز خواهید داشت.

وقت سفارت انگلیس در VFS تهران

در صورت انتخاب VFSتهران، باید بعد از تعیین وقت سفارت، در روز مقرر برای انجام انگشت نگاری و ارائه مدارک در مرکز کارگزاری ویزای تهران به آدرس تهران، خیابان موسوی (گلستان ۵)، میدان هروی، هروی سنتر، طبقه‌ی پنجم حضور پیدا کنید. در صورت عدم حضور در روز مقرر، درخواست ویزای انگلیس شما از فهرست بررسی مرکز خارج می‌شود و باید فرایند اخذ وقت سفارت انگلیس را مجددا انجام دهید. از زمان انجام مراحل اخذ وقت تا حضور در مرکز کارگزاری ویزا، 240 روز کاری مهلت دارید.

وقت سفارت انگلیس در امارات

اگر در زمان ثبت‌نام و تعیین وقت سفارت انگلیس، مراکز کارگزاری سفارت انگلیس در دبی یا ابوظبی را انتخاب کرده باشید، می‌توانید از دو سرویس Back Pass یا Priority استفاده کنید. با استفاده از سرویس Back Pass که باید هزینه‌ی آن را به‌صورت نقدی در مرکز ویزای دبی یا ابوظبی پرداخت کنید، پاسپورت شما در همان روز انگشت‌نگاری به شما تحویل داده می‌شود که امکان بسیاری خوبی را برای بازگشت سریع به ایران برای شما فراهم خواهد کرد. با استفاده از سرویس Priority، نتیجه‌ی ویزا طی 5 تا 8 روز کاری برای شما صادر خواهد شد که در این مدت باید در امارات اسکان داشته باشید.

وقت سفارت انگلیس در ترکیه

در صورتی که انتخاب شما برای وقت سفارت انگلیس، یکی از شعب VFSدر ترکیه در آنکارا یا استانبول باشد، باید برگه‌ی عبور خود را از سفارت ایران در ترکیه دریافت کنید و 2 روز کاری را در شهر محل VFS اقامت داشته باشید. در صورتی که در کنار تقاضای اخذ ویزای انگلیس، تصمیم به مسافرت به ترکیه یا امارات را هم داشته باشید، انتخاب مرکز VFS در این کشورها، می‌تواند انتخاب جذابی برای شما باشد.

چک‌لیست مدارک مورد نیاز جهت ارائه به سفارت انگلیس

  • فرم پرشده‌ی اینترنتی
  • واچر هتل
  • فرم تکمیلی اظهارنامه‌ی خانوادگی
  • 4 قطعه عکس (4.5 در 3.5 رنگی با پس‌زمینه‌ی سفید)
  • اصل پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار از تاریخ ورود
  • اصل پاسپورت‌های قدیمی
  • کپی صفحات پاسپورت که نشان‌دهنده‌ی ویزاهای قبلی باشد
  • ترجمه‌ی رسمی مدارک شامل شناسنامه‌ی متقاضی، مدارک شغلی (آگهی تاسیس، تغییرات، روزنامه‌ی رسمی شرکت، جواز کسب، کارت بازرگانی و غیره)، مدارک نشان‌دهنده‌ی موقعیت مالی (پرینت حساب بانکی 6 ماه گذشته)، اسناد مالکیت، گواهی اشتغال‌به‌تحصیل فرزند در صورت همراهی در سفر، بیمه‌ی تامین اجتماعی، کپی ویزای گذشته‌ی انگلیس در صورت وجود، اصل مدرک تحصیلی برای متقاضیان ویزای تحصیلی انگلیس، دعوت‌نامه از طرف بریتانیایی (اسکن رنگی) و وقت سفارت اینترنتی گرفته‌شده

تعیین وقت سفارت انگلیس

آیا می‌توان زمان مشخصی را برای رزرو وقت سفارت انگلیس در تهران و یا VFS امارات و ترکیه پیش‌بینی کرد؟ پاسخ این سوال منفی است. با توجه به حجم بالای متقاضیان دریافت ویزای کشور انگلیس، احتمالا در بسیاری از زمان‌ها، زمان خالی‌ای در جدول زمان‌بندی وقت سفارت پیدا نخواهید کرد. در واقع در این زمینه و اخذ وقت‌هایی که به‌صورت هفتگی آپدیت می‌شود، یک رقابت فشرده بین متقاضیان در جریان است که باید پیروز آن باشید!

اخذ وقت سفارت انگلیس توسط روئین گشت

با توجه به سختی مراحل اخذ وقت سفارت انگلیس توسط متقاضیان ویزا و رقابتی که بر سر گرفتن وقت مناسب بین متقاضیان در جریان است، این امکان را دارید تا از خدمات تخصصی اخذ وقت سفارت انگلیس و ویزای انگلیس شرکت روئین گشت استفاده کنید و نزدیک‌ترین و مناسب‌ترین زمان جهت انجام انگشت‌نگاری و ارائه مدارک به سفارت انگلستان را داشته باشید. خدمات ویزای انگلیس روئین گشت شامل اخذ وقت سفارت و انگشت‌نگاری، پرکردن فرم‌ها و فیش واریزی سفارت است.

تعرفه خدمات اخذ ویزای انگلیس روئین گشت

انگلیستعرفه همکارانتعرفه مسافر
ویزای ۶ ماهه۲۴۰ دلار۲۶۰ دلار
ویزای ۲ ساله۶۰۰ دلار۶۲۰ دلار
ویزای ۵ ساله۱۰۸۰ دلار۱۱۰۰ دلار
ویزای ۱۰ ساله۱۳۳۰ دلار۱۳۵۰ دلار
ویزای تحصیلی انگلیس (T4)۶۴۵ دلار۶۷۵ دلار

خدمات ویژه اخذ ویزای انگلیس روئین گشت

وقتی بعد از انجام تمامی مراحل فرایند اخذ ویزا، که ممکن است کاملا صحیح یا ناقص انجام داده باشید، تصمیم تایید و یا رد درخواست با افسر خواهد بود؛ ادعای اخذ ویزای تضمینی توسط شرکت‌ها، کاملا صادقانه نیست. اما با توجه به تجربه‌هایی که از فرایند اخذ ویزای سایر متقاضیان در طول سال‌ها به دست می‌آید و تجربه و علم متخصصان اخذ ویزا، می‌توان احتمال اخذ ویزای متقاضی را تا حد زیادی افزایش داد.

شرکت روئین گشت در کنار انجام خدمات ویزای انگلیس که در بالا به آن‌ها اشاره شد، پکیج خدمات ویژه‌ی اخذ ویزای انگلیس را نیز ارائه می‌کند که با احتمال بسیار بالایی، باعث پذیرش درخواست اخذ ویزای انگلیس شما خواهد شد. در پکیج خدمات ویژه‌ی اخذ ویزای انگلیس، خدماتی مانند بررسی دقیق مدارک، بررسی و مشاوره‌ی دقیق حساب‌های مالی جهت ارائه به سفارت، چینش مدارک، کاورلدر، ارائه‌ی توضیحات کامل برای مدارک مورد نیاز و مشاوره‌ی دقیق بابت فرایندهای اخذ ویزا ارائه خواهد شد.

تعرفه خدمات ویژه اخذ ویزای انگلیس روئین گشت

پکیج خدمات ویژه‌ی ویزای انگلیستعرفه
ویزای ۶ ماهه۵۰۰ دلار
ویزای ۲ ساله۸۶۰ دلار
ویزای ۵ ساله۱۳۴۰ دلار
ویزای ۱۰ ساله۱۵۹۰ دلار
ویزای تحصیلی انگلیس (T4)۹۱۵ دلار

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *